У Одесі пограбували концертний автобус українського гурту “Скай”.
Про це у соцмережах повідомляє лідер музичного бенду Олег Собчук.
Музиканти просять усіх небайдужих про допомогу. За повернення крадене обіцяють винагороду у 2000$.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Середа, 17 Червня
Вівторок, 16 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь